s

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam.

732/21 Second Street, Manchester,
King Street, Kingston United Kingdom

(65)323-678-567
(65)323-678-568
info@photographytheme.com

Pi Fb In Fl

Ünnepi Istentisztelet és kopjafaállítás a Reformáció 500 éves évfordulója alkalmából. Nyírbátor – 2017

A Báthory Anna Református Általános Iskola és a Nyírbátori Református Egyházközség a Reformáció 500 éves évfordulója alkalmából ünnepséget szervezett, amelynek keretében ünnepi Istentiszteletre és kopjafaállításra került sor 2017. október 27-én Nyírbátorban.

Az eseményen ünnepi igét dr. Gaál Sándor, a Nyírségi Református Egyházmegye esperese hirdetett, igei köszöntőt Fazakas Ferenc Sándor, a Nyírbátori Református Egyházközség lelkipásztora, ünnepi köszöntőt dr. Danku Csaba, a Miniszterelnökség jogi ügyekért felelős helyettes államtitkára, dr. Simon Miklós Országgyűlési képviselő, dr. Báthori Gábor gondnok, a MNM Báthori István Múzeum igazgatója,  valamint Máté Antal Nyírbátor város polgármestere és  Sivadóné Cselenyák Dóra igazgató mondott.